Szczegółowe informacje w zakłace ZAPISY 


Poniżej plik w formacie PDF

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego 

Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. 

Koronawirus SARS-CoV-2 

Szach-mat od przedszkola

Ćwiczą pamięć i koncentrację, wyrabiają umiejętność logicznego myślenia, uczą wytrwałości i ułatwiają rozumienie pojęć matematycznych. O tych wszystkich zaletach szachów przekonali się wychowankowie Przedszkola nr 9 w Przemyślu. Na koniec roku przedszkolnego odebrali zasłużone dyplomy za aktywny udział w zajęciach szachowych.

6 lutego 2019r. na uroczyste spotkanie pod hasłem ,,W Krainie Zdrowia” do  Przedszkola nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego przybyli wyjątkowi goście:  Przewodniczący Rady Osiedla ,,Przemysława”- p. H. Hawryś, Inspektor Wydziału Edukacji – p. K. Bugera, koordynator Szkół Promujących Zdrowie - p. A. Kuźmiek, koordynator Przemyskiej Akademii Talentów w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu – p. G. Szamli, Przewodnicząca Rady Rodziców – p. A. Szanter.

Po serdecznym powitaniu przez panią Dyrektor E. Bukalską rozpoczął się program artystyczny pt. ,,W Królestwie Babci i Dziadka” w wykonaniu uczestników zespołu ,,Płomyczki”, którego opiekunami są panie M. Dudziak i D. Krzeszowska.  Po głównej części przedstawienia, dzieci młodsze, pod kierunkiem pani D. Magoń-Więcyk, w ramach ubiegania się o Wojewódzki Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie, zaprezentowały scenkę o tematyce prozdrowotnej ,,Witaminki”. Nie zabrakło uroczystego „Sto lat” i wielkich braw na zakończenie.

Wszyscy goście serdecznie się wzruszyli. W ich imieniu głos zabrał  H. Hawryś, który pogratulował wszystkim dzieciom występu oraz złożył wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Przemówiła także pani Agata Kuźmiek, która podziękowała za poruszenie tak ważnego tematu, jakim jest zdrowie. Wyraziła swoją radość z możliwości spotkania się partnerskich placówek i podziękowała wszystkim nauczycielom za trud i zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.

Po części artystycznej każdy został zaproszony do degustacji świeżych i zdrowych owoców oraz domowych, wyśmienitych wypieków. Ten dzień i to wydarzenie dostarczyły bardzo wielu emocji. Wszyscy żegnali się bardzo czule i serdecznie. Dziękowali za wspaniałe chwile. Oby takich chwil w naszym przedszkolu było jak najwięcej…


"Mrówka" w Przedszkolu - świąteczna akcja  ”Erem – Mrówka” w Przemyślu


Święty Mikołaj w PrzedszkoluDzień Pluszowego Misia

Pracujemy😁💪
Kochane kuchareczki
Sałatka owocowa w wykonaniu dzieci.
SMACZNA, ZDROWA, KOLOROWA😁
💪